Ohlédnutí za OlfinCar Uphillem na Trutnovinkách: https://trutnovinky.cz/sport/ostatni-sporty/2019/rijen/charitativni-vyslap-vynesl-pro-detskou-lecebnu-15-tisic-korun/

 

Děkujeme všem organizátorům a rodičům za pomoc při pořádání sobotních závodů. Bez vás všech by to nešlo.

34. ročník MEMORIÁLU KVĚTY LELKOVÉ

(veřejný závod v přespolním běhu a přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu)

TRUTNOV 5. 10. 2019

         výsledky zde: Prespolak_Trutnov_2019_vysledky.pdf
 

 

34. ročník MEMORIÁLU KVĚTY LELKOVÉ
(veřejný závod v přespolním běhu a přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu)
TRUTNOV 5. 10. 201934. ročník MEMORIÁLU KVĚTY LELKOVÉ
(veřejný závod v přespolním běhu a přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu)
TRUTNOV 5. 10. 2019

UPLYNULÉ AKCE POŘÁDANÉ A PODPOROVANÉ KLUBEM:

 

Tak jako minulý rok tak i letos pořádá náš klub závod na kolečkových lyžích na Černou horu, kterého se účastní elitní běžci na lyžích jako je Kateřina Smutná, Standa Řezáč nebo Honza Šrail. Bližší informace naleznete na: https://skilauf.cz/index.php/informace

V rámci tohoto závodu, pořádá skupina dospělých 1. ročník charitativního výšlapu pro děti z dětských lázní VESNA.

více info jako událost na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/2380772668807631/

 

 

Děkujeme všem rodičům a dětem.

Olfin Car Ski team z.s.

 

 Ohlednutí za Olfincar trutnovským půlmaratonem 2019 

Článek v Trutnovinkách naleznete zde: trutnovinky.cz/sport/atletika-beh/2019/kveten/a-zase-ten-ukrajinec-pulmaraton-vyhral-volodymyr-timashov-v-novem-rekordu/

               

Olfiňáci si z Deštného přivezli medaile i poháry za titul krajským přeborníků. Kompletní fotogalerii z vydařených nedělních závodů najdete v sekci vlevo. 

Sobotní závody na Dvoračce se vydařily. Olfiňákům přálo počasí, trutnovští závodníci vybojovali celkem 12 medailí. Výsledky a kompletní fotogalerii najdete v odkazu vlevo.

Olfiňáci ze skupiny Marka Kovačiče a Jitky Daňkové v neděli na MČR ve Vrchlabí jasně ukázali, že se s nimi musí počítat. :-) V úvodu předvedla svou formu tradičně Jana Leblochová v závodě s hromadným startem na 3 km klasicky, kdy obsadila parádní 5. místo. Pak se o rozruch postaraly holky ve štafetě, kdy se na čelo čtyřicítky startujících hned v úvodu probojovala Lucka Mračková. Obdivuhodný výkon podala Verča Černá, která předávala na druhém místě, Eliška Bímanová se musela poprat s nejlepšími závodnicemi na závěrečném úseku a díky výbornému finiši vybojovala pro Trutnov 4. místo! Trenéři mohou být pyšní i na chlapeckou štafetu ve složení Lukáš Bouček, Petr Nesládek a Vojta Jindra, kdy se kluci postupně probojovali do první desítky a v silné konkurenci se jim podařilo zakončit závod na 8. místě! Gratulujeme Fotogalerie a výsledky v sekci vlevo.

Dvě medaile z víkendového Mistrovství České republiky z Nového Města na Moravě přivezli Aleš Škoda a Štěpán Stoklasa. Aleš vybojoval stříbro ve sprintu, Štěpán bronz v závodě volnou technikou na 7,5 km. Parádní výkony!!

-------------------------------------------------------------------

Průběžné výsledky poháru KHK lyžařů běžců v sezóně 2018-2019 najdete ZDE.

-------------------------------------------------------------------

Členské příspěvky lze opět platit nadvakrát - 1. splátka do konce října, 2. splátka do konce ledna 2019. Číslo účtu spolu s variabilními symboly najdete v přehledu vlevo - Aktuální stav příspěvků.

K dispozici jsou funkční čepice (250 Kč) a čelenka Alpine Pro (150 Kč). K vyzvednutí u Vládi Šlofara a Oskara Šretra. 

V nové sekci Trutnovský půlmaraton (vlevo) najdete odkaz na stránky Olfincar Trutnovského půlmaratonu.

NABÍDKA KLUBOVÉHO LYŽAŘSKÉHO OBLEČENÍ

Klubové oblečení pro zimní sezónu najdete ZDE (více v sekci Klubové oblečení). Oblečení můžete objednávat u vedoucích jednotlivých tréninkových skupin. Platby za oblečení následně zasílejte na oddílový účet č. 7820330277 Kód banky: 0100, variabilní symbol shodný jako při hrazení členských příspěvků, do poznámky uvést "oblečení".

Aktuální objednávka ZDE.

Sledujte nás na fcb stránkách. Videa, foto, zajímavosti!

https://www.facebook.com/olfin.car.ski.team.trutnov/.

Spolupráce s Českou olympijskou nadací v rámci finanční podpory sportu dětí ve věku od 6 do 18 let

Dopis České olympijské nadace          Dopis Jana Železného

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pokyny k odevzdávání lyžařského materiálu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - -

Novinky

10.03.2018 19:59

Jana Leblochová v sobotu vybojovala 3. místo na ČP v Novém Městě na Moravě v závodě klasickou technikou.  Gratulujeme!! Více fotografií v galerii vlevo.

10.03.2018 19:50

Trio dívek Eliška Bímanová, Jana Leblochová a Lucka Mračková se blýsklo na třídenním MČR staršího žactva v Harrachově. Janička obsadila 4. místo v klasice, Lucka 7. místo, Ela 13. místo, ve sprintu byla Jana 6., Lucka 8., Ela 13., společně pak holky vybojovaly parádní 7. místo ve štafetách. Z kluků si nejlépe vedl Lukáš Bouček, do bodované třicítky se při klasice probojovala i Bětka Dvorská a Petr Nesládek. Gratulujeme! Článek ZDE!

03.03.2018 16:41

Tereze Beranová - vítězka Českého poháru na Zadově (prolog 2 km volně), která všem "vytřela" zrak na divácky oblíbeném City Cross Sprintu v Ostravě, odkud si odvezla rovněž zlato, vybojovala parádní 5. místo v na OPA Cupu v německém Zwieselu. Gratulujeme!!

26.02.2018 11:12

Závodníci  ze skupinydospělích  nezaháleli ani  tento víkend. Úspěšnější část  sezúčastnila   serie dálkových  běhů ČEZ ski tour.  Pátý díl největšího českého seriálu v běhu nalyžích, ČEZ Ski-Tour, se konal v Jeseníkách, kde se za opravdu  mrazivého a větrného počasí běžel  Jelyman.Sobotní závod patřil bruslení a celkové 1. místo  s přehledem vybojoval  Robert Krupička.  Robert se spolehl na kvalitně připravené lyžea výbornou  výkonnost do kopců a hned postartu  se rozhodl svým pronásledovatelůmuniknout a jel tak po celý závod osamocen na čele. Největší  boj sváděl nakonec s větrem a chumelením,když  během závodu  napadlo až 15 cm prašanu a teplota sepochybovala kolem - 13 ºC.  Kvalitnízávod absolvoval  i Michal Karlík,který  skončil celkově 17. a 2. vesvé  kategorii nad 50 let. Na nedělnízávod   klasickou technikou se ještěochladilo a závod se jel v teplotách kolem - 15 ºC,  Robert Krupička ses počasím dokázal opět dobře vypořádat. Ukázalo se, že namazané lyže stoupacímvoskem nejsou  takovou  nevýhodou a i když mu závodníci  na hladkých lyžích  na rovinách  a ve sjezdech mírně odjížděli, ve stoupáních Robertovi nemohli konkurovat.  Robertnakonec zajel na 40 km klasicky celkově 3. místo a vyhrál svoji  kategorii nad 40 let. 

Bez úspěchu nebyla ani  druhá skupina, která se zúčastnila Šumavského ČT skimaratonu, který  je zároveň zařazen
do série eurolopet a  na startu  tak byli i zahraniční  závodníci. V  sobotním závodu  na 46 km volnou technikou zajel skvěle Pavel Petr, který 
obsadil celkově 5. místo a byl  3. ve své  kategorii nad 40 let. Dobře si  vedl  i celkově 20. Pavel  Šimek.  Na trati  23km volně zajel pěkně Jan Jirák, celkově 27. a 6. ve své kategorii a shodně i Pete Blahna 4. ve své kategorii. Neztratil se ani  náš mecenáš Viktor Kuhn, 11. ve své kategorii. Nedělní závod klasickou technikou zajel  výborně Pavel Šimek, celkově 9. a 2. v
kategorii nad 30 let.

Všem gratulujeme

Lukáš Havel


20.02.2018 08:33

Na závodech v Deštném to cinkalo :-) 1. místo - Elen Hromádková, Jana Leblochová, 2. místo - Amálie Kornfeldová, Mikuláš Shorný, Lukáš Bouček, 3. místo - Lukáš Vagenknecht, Matyáš Burýšek, Jakub Plecháč a Eliška Bímanová. Gratulujeme! Fotogalerii najdete v sekci vlevo.

19.02.2018 12:29

Češi vs. Němci ... takto pojmenovali organizátoři závody uplynulého víkendu v Krušných horách na Božím Daru. Příhraniční oblast nalákala na 47. ročník Karlova běhu téměř stovku běžců na lyžích z Německa což vypovídalo i o kvalitě tohoto závodu.

Karlův Běh jak uvádějí pořadatelé je  lyžařský závod pojmenovaný po Otci vlasti a má  být  druhým nejstarším závodem jednotlivců na úzkých prkýnkách v Čechách. Závod se koná v okolí Božího Daru a je zařazen v sérii dálkových lyžařských běhů Stopy pro život.  Letošního Karlova Běhu  se zúčastnili závodníci Olfin Car Ski teamu, kteří jeli jak  sobotní závod volným stylem, který je Memoriálem Jana Pravečka a i nedělní závod klasickým stylem, který je  Memoriálem Jiřího Čáslavského. Sobotní závody odstartovali dětskými  závody, kterých  se zúčastnilo přes 150 dětí a náš oddíl zde reprezentovala na trati 1,5km Káťa Havlová.

Hlavní závod se pak odehrál na trati 22 km a zúčastnilo se ho 220 závodníků, kde se hned 5 běžců z Německa umístilo v první desítce, respektive obsadili i první tři místa v celkovém pořadí. Profil trati  byl mírně kopcovitý a nejlehčí ze závodů série dálkových běhů, což se projevilo v tom, že po celý závod jely poměrně kompaktní skupiny, bylo problematické předjíždět  a docházelo k  častým kontaktům mezi  závodníky lámání a sešlapávání holí.  Karambolům se nevyhnuli ani závodníci Olfinu,  nicméně všem se podařilo dojet zdárně do cíle. Nejlepší  výsledek přivezla ze závodu Maruška Havlová, která skončila ve své  kategorii na 3. místě, Petr Blahna 4. a slušně dokončili závod  i Pavel Šimek, Viktor Kuhn a Lukáš Havel, všichni posledně jmenovaní skončili  8. každý  ve své jiné  kategorii. "Jako jeden z klíčových problémů na trati jsem vnímal nekontrovatelný pohyb turistů po závodních tratích, který eskaloval nejedním karambolem nebo slovní výměnou, ale i s takovými nástrahmi se musí běžci poprat"

Nedělní závod klasickým stylem na 22 km a 40 km odstartoval najednou a hned po startu bylo patrné, že kdo  chce přemýšlet na dobré umístění zejména v mužských kategoriích, musí  jet na hladkých lyžích. Místní profil předurčuje k jízdě  na hladkých lyžích tedy nenamazaných  lyžích stoupacím voskem. Vynikající výkon předvedl  Pavel Šimek, který skončil celkově 3 na trati 22 km a 1. ve své kategorii. Za ním se na celkově 6. místě  a 1. ve své kategorii umístil Lukáš Havel, který mazal stoupací vozk a zejména na rovných  úsecích nebo v mírných stoupáních se ukázalo, že je překážkou rychlejší jízdě. Shodné trable s pomalými lyžemi  měl i  Ruda Šretr na trati 40 km.  Opět pěkného  výkonu dosáhla Maruška Havlová, která  ve své  kategorii skončila 2. Do závodu  vstoupila rozvážně z posledních  pozic, ale na trati  neustále předjížděla až si dojela celkově pro 7. místo v ženách. "Závod tzv. "na hladko" znamená, že se jede pouze čistou soupaží-  odpichování pouze pažemi bez nutnosti mazat stoupací vosk. Tento trend !čistá soupaž" je stále rozšířenější I mezi hobby lyžaři, ale I zde je důležitá technická vybavenost a fyzický fond"

Držte nám palce na nadcházejících akcích Jizerská 50- tka a Šumavský skimaraton...J

Foto najdete ZDE

18.02.2018 18:37

Bilance dětských závodů ve Skuhrově (součást Orlického maratonu) - Jana Leblochová 1. místo, Lucka Mračková, Matyáš Burýšek - 3. místo, Veronika Černá, Jan Novotný, Ondra Novotný - 4. místo, Jirka Matoulek - 5. místo, Bětka Dvorská - 7. místo, Tomáš Matoulek - 8. místo. Gratulujeme!

18.02.2018 18:36

Terka Beranová je nejenom Mistriní ČR, ale také 17. nejlepší běžkyní na světě! Porovnala své síly se světovou špičkou na  Mistrovství světa juniorů v Gomsu, kde absolvovala sprint volnou technikou. Gratulujeme!

 

12.02.2018 07:25

Tak je to doma!!! TERKA BERANOVÁ JE MISTRYNÍ ČESKÉ REPUBLIKY !!! Vyhrála sprint v Novém Městě na Moravě (1,25 km volně), kdy za sebou jako juniorka ,nechala všechny ženy a zástupkyně reprezentace. Stříbro brala Katka Janatová, bronz Kája Grohová. Mezi muži zvítězil Dušan Kožíšek. Velká gratulace Terce, trenéru Vladimíru Šlofarovi i celému servisnímu týmu!!! Video ZDE.

12.02.2018 07:22

Jana Leblochová byla součástí týmu lyžařů běžců, kteří reprezentovali Královéhradecký kraj na zimní olympiádě mládeže. Mladým závodníkům se podařilo získat bronz ve štafetovém běhu, Jana Leblochová skončila v individuálních závodech 4. v klasice a 8. v závodě volnou technikou. Gratulujeme!

11.02.2018 16:47

Dospělí olfiňáci "ovládli" víkendový Orlický maraton. První den v závodě volnou technikou zvítězila mezi ženami jednoznačně Eva Vrabcová Nývltová, Alena Schejbalová byla mezi ženami 3., Robert Krupička obsadil skvělé 2. místo. Druhý den při "klasice" se blýskla Alena Schejbalová (1. místo), Lukáš Havel obsadil mezi muži 3. místo a zvítězil ve své věkové kategorii. Pete Blahna byl ve své kategorii druhý. Pěkné výsledky zaznamenala i Jana Adámková - v obou závodech skončila ve své věkové kategorii třetí. Všem gratulujeme! Článek najdete ZDE. Fotogalerii najdete na fcb stránkách ZDE.

31.01.2018 12:35

Italskou Marcialongu, nejpočetnější a nejdelší  závod série Visma Ski classic  mimo  území  Skandinávie, patřící  mezi  nějvětší 3  závody v klasické  technice absolvovali naši  závodníci.  Trať závodu je  dlouhá 70 km, na startu  stálo 6409 závodníků a v limitu  závodu jich dojelo do cíle v Cavalese 5559. Trať je poměrně úzká a špatně se na ní předjíždí, nespornou výhodou pro zajetí dobrého  času je být v prvních  vlnách, jinak se na trati  tvoří  zácpy ve stoupáních  a technických sjezdech. Některé pasáže jsou i kvůli lámání holí poměrně nervózní, přesto má závod  skvělou atmosféru, která je umocněna výhledy na Italské Dolomity v okolí a průjezdy jednotlivých  městeček. Prvních 18. km vede trať  do mírného kopce s občasnými  výjezdy, od 18. do 67. trať převážně klesá. Závěru dominuje poměrně brutální stoupání do  městečka Cavalese. Naši závodníci se v mase závodníků neztratili a dojeli do  cíle, Zdenda Melša na celkovém 239. místě( startoval z 2. vlny), Lukáš Havel jako 441.( startující ze 3. vlny), oba měli oproti  celkovému pořadí  ještě výrazně lepší  výsledek v závěrečném stoupání Cascaty. Kratší Marcialongu light na 45 km s cílem v Predazzu  dojela i Maruška Havlová, která skončila ve své kategorii 14., na trať  vyjela společně s dlouhou tratí  z 12. vlny a hltala  v chumlu těch  neskalnějších  závodníků opravdu silné zážitky. Naši  jezdci šnůru  Visma Ski Classic neopouští a Zdenda pokračuje Cortinou Toblach již příští víkend, opět můžete sledovat přímý přenos v televizi, držíme palce.

30.01.2018 19:51

Z Českého poháru staršího žactva z Božího Daru se olfiňáci vrátili se stříbrnou medailí - Jana Leblochová - 2 km skate, a bronzovou medailí - Lucka Mračková - norský sprint. Kromě toho si další  olfiňáci dokázali v těžké konkurenci z celé republiky a zahraničí vybojovat další zajímavé posty především na trati volnou technikou, konkrétně Eliška Bímanová 11. místo, Lucka Mračková 12. místo, Lukáš Bouček - 16. místo, Bětka Dvorská - 16. místo, Veronika Černá - 19. místo. Gratulujeme! Více fotografií najdete ZDE - Norský sprint - volná technika.

Video z víkendu najdete ZDE.

Záznamy: 16 - 30 ze 481
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přátelské weby

Eva Vrabcová
-Nývltová

osobní stránky reprezentantky ČR v běhu na lyžích a členky našeho oddílu
 

Trutnovinky

mediální partner

 

Fotogalerie: Dřevostavba

Novinky

25.09.2019 10:09
Pod tímto odkazem naleznete aktuální nabídku, ceny a objednávkový formulář klubového oblečení: NABÍDKA KLUBOVÉHO LYŽAŘSKÉHO OBLEČENÍ podzim2019_akt.pdf (236,4 kB)
17.09.2019 13:59
Již tento pátek 20.9.2019 ca. od 15:30 hodin se v prostorách nové dřevostavby na Paradráze bude kona brigáda. Zváni jsou i rodiče dětí na posezení a diskuzi. Probereme i organizaci trutnovského přespolního běhu dne 5.10.2019. Jako pohoštění jsme pro Vás připravili sud piva Trautenberk, nealko a...
13.05.2019 06:26
Leták_Trutnovsky_pulmaraton_2019-page-001.jpg
09.03.2019 10:46
Žactvo závodilo minulý víkend v Jablonci nad Nisou na Českém poháru. Z klasiky si Jana Leblochová přivezla stříbrnou medaili, ve sprintu obsadila skvělé 4. místo, Lucka Mračková 5. místo. Výsledky a kompletní fotogalerii najdete v sekcích vlevo. 
09.03.2019 10:44
Mike Ophoff, svěřenec Vladimíra Šlofara, zajel životní závod, při němž se dostal mezi třicet nejlepších závodníků světa ve své kategorii !!! Ve finském Lahti na MS, kde se pohybovala teplota okolo mínus 20 stupňů, dojel na neuvěřitelném 29. místě v závodě na 30 km klasicky s hromadným startem a byl...
09.03.2019 10:43
Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný víkend v Jablonci nad Nisou, kde se konal Český pohár s mezinárodní účastí. Na programu byl nejprve norský sprint, pak závod volnou technikou. Olfiňáci vybojovali tři stříbrné medaile! Dvě Jaroslav Korbelář, třetí Aleš Škoda. Na kompletní přehled výsledků...
03.02.2019 17:30
Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný víkend v Jablonci nad Nisou, kde se konal Český pohár s mezinárodní účastí. Na programu byl nejprve norský sprint, pak závod volnou technikou. Olfiňáci vybojovali tři stříbrné medaile! Dvě Jaroslav Korbelář, třetí Aleš Škoda. Na kompletní přehled výsledků...
03.02.2019 17:25
Olfiňáci v neděli vyrazili na krajský závod do Špindlerova Mlýna. Skvělé podmínky trutnovským lyžařům sedly. Vítězství v klasice vybojovala Amálie Kornfeldová, Aneta Bímanová, Štěpán Kudlej, Lukáš Bouček, stříbro patří Petru Nesládkovi, Lucce Mračkové, Bětce Dvorské, třetí příčku obsadil Mikuláš...
20.01.2019 19:33
Olfiňáci se v neděli zúčastnili pohárového závodu Libereckého kraje na Benecku, který počtem závodníků vždy připomíná MČR. Včera se jich tu sešlo více než 520 a podmínky na trati byly místy velmi náročné. Nejúspěšnější závodnicí se stala Jana Leblochová (3. místo), dalších pět trutnovských běžců se...
20.01.2019 19:32
První pohárový závod v Polici nad Metují se vydařil. Olfiňáci vybojovali celkem 15 cenných kovů. 1. místo - Matěj Hamáček, Mikuláš Shorný, Eliška Bímanová, Jana Leblochová, Eiška Kálalová, Ondra Krákora, Michal Kuhn, 2. místo - Sofie Anna Plecháčová, Matyáš Buryšek, Bára Vránová, Štěpán Stoklasa,...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přípravka: Aktuální info o trénincích

25.09.2019 10:00
Pod tímto odkazem naleznete aktuální nabídku, ceny a objednávkový formulář klubového oblečení: NABÍDKA KLUBOVÉHO LYŽAŘSKÉHO OBLEČENÍ podzim2019_akt.pdf (236,4 kB)
03.06.2019 10:04
Po 21.10.2019 15:30 - 16:30 hod Paradráha - lyžařská chůze, imitace, hry St 23.10.2019 15:30 - 16:30 hod kolečkové brusle (přilba, chrániče) - kdo nemá brusle, přijde běhat  Podzimní prázdniny jsou bez tréninků. Sejdeme se až v: Po 4.11.2019 15:30 - 16:30 hod...

Právě teď...

01.09.2010 08:42
Lyžařská přípravka právě nyní začíná s tréninky po letní pauze. Pokud máte doma dítko navštěvující první až třetí třídu základní školy, které rádo sportuje a tráví čas v přírodě, tak právě naše lyžařská přípravka je vhodnou pro jeho sportovní vyžití. Náplň tréninků je všestranně zaměřená na rozvoj...

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.

Aktuality

15.04.2019 11:31
ROZPISaPLATBY_srpen_28.8.2019.xlsx
31.08.2016 21:50
odkaz ZDE

Novinky

25.09.2019 10:09
Pod tímto odkazem naleznete aktuální nabídku, ceny a objednávkový formulář klubového oblečení: NABÍDKA KLUBOVÉHO LYŽAŘSKÉHO OBLEČENÍ podzim2019_akt.pdf (236,4 kB)
17.09.2019 13:59
Již tento pátek 20.9.2019 ca. od 15:30 hodin se v prostorách nové dřevostavby na Paradráze bude kona brigáda. Zváni jsou i rodiče dětí na posezení a diskuzi. Probereme i organizaci trutnovského přespolního běhu dne 5.10.2019. Jako pohoštění jsme pro Vás připravili sud piva Trautenberk, nealko a...
13.05.2019 06:26
Leták_Trutnovsky_pulmaraton_2019-page-001.jpg
09.03.2019 10:46
Žactvo závodilo minulý víkend v Jablonci nad Nisou na Českém poháru. Z klasiky si Jana Leblochová přivezla stříbrnou medaili, ve sprintu obsadila skvělé 4. místo, Lucka Mračková 5. místo. Výsledky a kompletní fotogalerii najdete v sekcích vlevo. 
09.03.2019 10:44
Mike Ophoff, svěřenec Vladimíra Šlofara, zajel životní závod, při němž se dostal mezi třicet nejlepších závodníků světa ve své kategorii !!! Ve finském Lahti na MS, kde se pohybovala teplota okolo mínus 20 stupňů, dojel na neuvěřitelném 29. místě v závodě na 30 km klasicky s hromadným startem a byl...
09.03.2019 10:43
Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný víkend v Jablonci nad Nisou, kde se konal Český pohár s mezinárodní účastí. Na programu byl nejprve norský sprint, pak závod volnou technikou. Olfiňáci vybojovali tři stříbrné medaile! Dvě Jaroslav Korbelář, třetí Aleš Škoda. Na kompletní přehled výsledků...
03.02.2019 17:30
Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný víkend v Jablonci nad Nisou, kde se konal Český pohár s mezinárodní účastí. Na programu byl nejprve norský sprint, pak závod volnou technikou. Olfiňáci vybojovali tři stříbrné medaile! Dvě Jaroslav Korbelář, třetí Aleš Škoda. Na kompletní přehled výsledků...
03.02.2019 17:25
Olfiňáci v neděli vyrazili na krajský závod do Špindlerova Mlýna. Skvělé podmínky trutnovským lyžařům sedly. Vítězství v klasice vybojovala Amálie Kornfeldová, Aneta Bímanová, Štěpán Kudlej, Lukáš Bouček, stříbro patří Petru Nesládkovi, Lucce Mračkové, Bětce Dvorské, třetí příčku obsadil Mikuláš...
20.01.2019 19:33
Olfiňáci se v neděli zúčastnili pohárového závodu Libereckého kraje na Benecku, který počtem závodníků vždy připomíná MČR. Včera se jich tu sešlo více než 520 a podmínky na trati byly místy velmi náročné. Nejúspěšnější závodnicí se stala Jana Leblochová (3. místo), dalších pět trutnovských běžců se...
20.01.2019 19:32
První pohárový závod v Polici nad Metují se vydařil. Olfiňáci vybojovali celkem 15 cenných kovů. 1. místo - Matěj Hamáček, Mikuláš Shorný, Eliška Bímanová, Jana Leblochová, Eiška Kálalová, Ondra Krákora, Michal Kuhn, 2. místo - Sofie Anna Plecháčová, Matyáš Buryšek, Bára Vránová, Štěpán Stoklasa,...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Partneři klubu

OlfinCar Hradec Králové a Trutnov, autorizovaný prodej a servis vozů značek Volkswagen a Škoda.
Česká společnost ALPINE PRO je nejprodávanější značkou v segmentu sportovního aoutdoorového oblečení, obuvi a doplňků na českém a slovenském trhu. ALPINE PROmá vlastní tým českých designérů, kteří za pomoci nejmodernějších materiálů,propracovaných střihů a důmyslných detailů připravují návrhy...
www.trutnov.cz/
Zpracování plechu, laserové řezání, ohýbání, svařování (http://www.kasperkovo.cz/)
Auktuální informace o lyžařských areálech Černá Hora, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. http://www.skiresort.cz/
1 | 2 | 3 | 4 >>

Kontakt

Olfin Car Ski team Komenského 399
541 01 Trutnov
https://www.facebook.com/olfin.car.ski.team.trutnov/ info@olfincarskiteam.cz